ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Зверніться до нас за будь-якою додатковою інформацією:

Вул. Зарічна, 31, с. Петрово-Солониха

Миколаївський р-н, Миколаївська обл.

57127, Україна

Тел .: +38 (099) 164-07-60, +38 (063) 560-15-68

+38 (0512) 71-51-98

Email: src_istoki@outlook.com

Відмінно! Повідомлення отримано.

ЯК ДІСТАТИСЯ

До нас можна доїхати кількома способами.

Найпростіший - зв'язатися з нами за телефоном та ми підкажемо вам перевізників, а також дамо їх телефони. Ви самі домовтеся про умови вашого трансферу.

Другий варіант: Доїхати на громадському транспорті. Автобус ходить щогодини з автовокзалу на центральному ринку на проспекті Центральному. Автобуси номер 160. Їхати потрібно до кінцевої, а далі йти за вказівниками.

Третій варіант: це доїхати на особистому транспорті. Для цього необхідно виїхати з Миколаєва в бік Одеси. Проїхавши близько 2 км, перед мостом повернути праворуч в сторону Доманівки. Продовжуйте рухатися 6 км. Проїхавши Надбузьке, приготуйтеся, вам треба буде повернути праворуч в сторону Сливино. Повернувши, рухайтеся по основній дорозі 8 км. Проїхавши с. Кир'яківка, продовжуйте рухатися по основній дорозі, спускаючись вниз до річки. За мостом ви побачите бруківку, яка йде вправо в село Петрово-Солониха. Поверніть на неї і рухайтеся весь час прямо 2 км. Піднімаючись по крутій гірці вгору, дивіться щебеневу дорогу, яка йде вправо. Повернувши на неї і проїхавши 600 м, ви опинитеся в мальовничому місці Миколаївської області.