АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК  

Рано чи пізно кожна людина хоче відпочити на природі. Наблизитися до неї, відчути тепло землі, відчути запах трави і помочити ноги в річці. Спортивно-розважальний центр "Істокі" - це місце відпочинку на природі з комфортом. Саме це вигідно відрізняє нас від наших конкурентів. Закрийте очі і уявіть ... Ви втомилися від міської метушні і хочете ненадовго змінити свою обстановку. Не треба їхати далеко, щоб провести день-два на природі. Але ось питання, куди поїхати? Всі ліси навколо Миколаєва заповнені людьми, які залишають після себе сміття. У цих лісах немає елементарних зручностей, відсутня вода.

Відповідь проста. Ваш приїзд в "Істокі" запам'ятається вам надовго і ви захочете повернутися сюди знову.

Спортивно-розважальний центр "Істокі" - це ваш відпочинок "під ключ".

Тут ви відчуєте себе, як вдома: кухня; їдальня, розрахована до 80 осіб;

дитячий майданчик; зони відпочинку, приховані від сторонніх очей.

Як ви проведете свій день у нас? Чекаємо Вас з 10-ї ранку. Ви розміщуєтесь і знайомитесь з нашою територією. Через годину, по вашій готовності, ми запросимо вас на екскурсію, яка триватиме хвилин 40. Під  час екскурсії ви знайомитеся з флорою і фауною місцевості, занурюєтеся в її історію. Відвідуємо руїни старого панського будинку Бредихіна. І "родзинка" програми - спуск в невелику печеру-капонір, в якій розміщувалася німецька батарея за часів Великої вітчизняної війни. Після екскурсії у вас вільний час. Ви можете розміститися в одній з наших альтанок, приготувати собі шашлик і розслабитися. Після обіду в вашому розпорядженні прогулянки на човнах по Південному Бугу. Ви здивуєтеся, наскільки ж красиві місця в Миколаєві! Після прогулянки вас чекають велосипеди і мотузкова смуга перешкоди. Для тих, хто втомився, є гамачний парк.

ADC_2795
IMG_8626
IMG-9a13e6f82f2092952d20648d3fbf82bc-V
IMG_8833
I'm an image title
I'm an image title
КІННІ ПРОГУЛЯНКИ

Прогулянки на коні - це те, що принесе вам і вашим близьким масу задоволення. Як осідлати коня і як за ним доглядати? Як керувати конем? Приїхавши в Істокі, ви дізнаєтеся. У вас буде можливість промчати галопом по диких просторах, а також зробити шалені фотографії для вашого фото архіву.

 

ПРОКАТ ВЕЛОСИПЕДІВ

Хочете відчути свободу руху? Не проблема, перед вами відкритий цілий світ. Візьміть велосипед і промчіться по лісових дорогах і стежках вздовж річки і, можливо, ви зможете зустріти диких тварин.

ПРОГУЛЯНКИ НА ЧОВНІ
СКЕЛЕЛАЗІННЯ

Для юних відвідувачів ми приготували справжню смугу перешкод. Діти зможуть відчути себе в ролі підкорювачів гірських вершин, відпрацювати свою чіпкість і майстерність.

 

РИБАЛКА

Якщо ви віддаєте перевагу спокійному відпочинку, то рибалка в Істоках саме для вас. Тихі очеретяні заплави- ідеальне місце для ловлі риби. У наших місцях живуть карась, краснопірка, тарань, товстолобик, окунь, щука, судак. Якщо у вас є свої снасті, то везти човен вам необов'язково. Ви можете взяти наш човен.

Вода завжди розслабляє і заспокоює. Прогулянки на човні- це вид відпочинку, який заслуговує на окрему увагу. Мальовничі заплави  Південного Бугу з ліліями і лататтям здивують будь-яку дівчину. А хлопці зможуть перевірити свої сили і навички, спробувавши обігнути зміїний острів.

ГАМАЧНИЙ ПАРК

Для зручності наших гостей на території СРЦ "Істокі" є гамаки. Лежачи в них, ви можете насолодитися співом птахів і ароматом трав. Для вас ми можемо приготувати запашну каву або розслабляючий зелений чай з кримських трав.